Fontos győzelmet arattak a kézis fiúk

Megerősítette pozícióját az élboly mögött a KKSE férfi csapata, mivel ma este magabiztos játékkal küldte haza ellenfelét.

A Hajdúnánás ellen egyáltalán nem sétagaloppra készültek a KKSE-s fiúk, hiszen egy esetleges vendéggyőzelemmel beérték volna pontszámban a tabellán Csörgő Zsomborékat. Erre azonban nem került sor…

A mérkőzés legelején a vendégek szereztek vezetést, de ekkor vezettek először és egyben utoljára a meccsen. Hamar egyenlítettek a kék-sárgák és az elején még fej-fej mellett haladtak, aztán a félidő közepén elkezdett nyílni az a bizonyos olló a két csapat között, melynek köszönhetően a szünetre elég stabilnak látszó előnyt kovácsoltak maguknak a hazaiak (17-10).

A folytatásban sem változott a játék képe, remekül kézilabdáztak a fiúk és ez az eredményen is meglátszott. Tíz perccel a vége előtt már 13-mal mentek az Ölschléger-fiúk, s ugyan a végére sikerült valamelyest kozmetikáznia a hajdúságiaknak az összképen, de így sem kerültek tízen belülre. Mindenképpen említést érdemel és a mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy hazai oldalon minden mezőnyjátékos betalált! Erre mondják, hogy csapatmunka volt! A vége 36-27 lett, így az 5. helyről várja a barcikai egylet a folytatást, két ponttal a Kisvárda mögött. Jövő héten, a 9. fordulóban újabb “hajdú” csapat, a ‘böszörmény vár a KKSE-re, akkor idegenben.